david ortiz steroids oral steroids steroids for cough steroids before and after are steroids bad for you what do steroids do to your body moon face steroids liver steroids steroids for bronchitis types of steroids how do steroids work

W Indiach Spa stało się jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi przemysłu po Ameryce i Europie, z 8-procentowym wzrostem w ostatnim kwartale ostatniej dekady; powodem jest ich znaczna ekspansja w branży turystycznej i turystycznej, a także wzrost dochodów, który zwiększył ich świadomość w zakresie jakości życia. Mówiąc retorycznie,

Zdrowie to bogactwo to nowe hasło, a nic nie może być bardziej korzystne dla odprężenia i leczenia napiętych nerwów niż naturalna terapia spa. Dlatego klasa dbająca o zdrowie konsumuje spa jak nigdy dotąd.

Jeśli chodzi o region, północne Indie mają się dobrze ze stabilnym tempem wzrostu gospodarczego w porównaniu z innymi regionami. Na zachodzie Mumbai, będący krainą Bollywood i korporacji, oraz kraj turystyki o ustalonej pozycji, przyczynia się w dużym stopniu do dobrobytu gospodarczego.

Na południu obraz dopełniają Tamil Nadu, Kerala i Karnataka. Co więcej, Kerala umieściła Indie na gospodarczej mapie świata jako mekkę zarówno dla turystów, jak i mieszkańców ze względu na ich ajurwedyjski smak. Niedawno zdobył nagrodę dla najlepszego celu podróży w Azji. Zrównoważony klimat miasta, naturalne bogactwo lasów (z bogactwem ziół i roślin leczniczych) oraz chłodna pora monsunowa (czerwiec-listopad) najlepiej nadają się do leczniczych i regeneracyjnych pakietów Ajurwedy.

Według Rajeeva, Nagarjuna Hospitality, Kerala, „Nasi doświadczeni terapeuci zapewniają szereg profesjonalnie stosowanych zabiegów i programów, od najlepszych w starożytnej Ajurwedzie do innowacyjnych Ajurwedy. Zabiegi holistyczne i niekliniczne mają na celu odmłodzenie, odprężenie i odprężenie umysłu i ciała. Zapewniamy również rozbudowane programy spersonalizowane”.

Co ciekawe, dynamicznie rozwijająca się branża przyciąga do Indii również markowych operatorów spa. Według niedawnej wiadomości z Red Door, amerykańskiego majora spa: „Tempo, w jakim rozwija się branża hotelarska, zwłaszcza hotele pięciogwiazdkowe, i rosnące zapotrzebowanie na turystykę, tysiące lat kultury dobrego samopoczucia ( Ajurweda), właściwa demografia, młodsza populacja (wysoce wykształcona i zamożna) – wszystko to przyczyniło się do naszej decyzji o wejściu do Indii”.

Medispas to najnowsza rzecz, która przyciąga ludzi. Niektóre spa mają centra jogi i siłownie, podczas gdy inne wykonują zabiegi z użyciem botoksu i laserów w celu redukcji masy ciała u wykwalifikowanych lekarzy.

Indie generują około 600 milionów dolarów rocznie tylko dzięki samej branży spa. Według Shahnaz Husain: „Przewiduje się, że w ciągu najbliższych dwóch lat ponad 700 spa zostanie otwartych, nie ma wątpliwości, że branża spa w Indiach szybko się rozwija. Kilka firm jest zajętych opracowywaniem planów ekspansji, aby czerpać ogromne marże. Przy rozszerzonej światowej gospodarce uzdrowiskowej, której wartość szacuje się obecnie na 255 miliardów dolarów, nigdy nie było lepszego czasu na turystykę medyczną w Indiach. Indie nadal będą gorącym miejscem dla turystów medycznych, którzy szukają usług turystycznych obejmujących różnorodne pakiety wellness, w tym takie, które łączą zabiegi medyczne z odpustami w spa, zabiegami ajurwedyjskimi lub doświadczeniami zanurzenia w kulturze”. Nic dziwnego, Indie są świadkami długich kolejek przed spa.