david ortiz steroids oral steroids steroids for cough steroids before and after are steroids bad for you what do steroids do to your body moon face steroids liver steroids steroids for bronchitis types of steroids how do steroids work

Urzędnicy Dyrekcji Generalnej ds. Handlu Zagranicznego zostaną przeniesieni do Invest India.

Utworzy ona biura ds. handlu i inwestycji w każdym stanie kraju-powiedział w piątek minister Unii Piyush Goyal. Powiedział również, że biura będą promować inwestycje i eksport ,a praca DGFT zostanie przeniesiona online, dzięki czemu nikt nie będzie musiał odwiedzać biur. Wchodząc w interakcje z przedstawicielami przemysłu w Panaji w obecności głównego ministra Goa-Pramoda Sawanta, minister handlu i przemysłu Unii powiedział, że Invest India, będzie pomagał inwestorom krajowym. Będzie zachęcać do większych inwestycji, a także do tworzenia partnerstw między branżami. Będzie także pomagać dobierać partnerów.

Goyal powiedział, że jego ministerstwo zaprosi 20-30 czołowych graczy farmaceutycznych do stworzenia czterech do pięciu centrów sektora w różnych stanach, w tym w Goa. Minister powiedział, że zostaną podjęte wysiłki w celu rozszerzenia przemysłu farmaceutycznego w stanach takich jak Goa, Gujarat, Hyderabad (Telangana), Himachal, Uttarakhand. Minister powiedział, że spotka się z zainteresowanymi stronami z sektora rozrywki, aby zobaczyć, co jest wymagane, aby sprowadzić ich do Goa. Twierdząc, że Goa jest najlepszym miejscem do rozwijania pobytów w domach, powiedział, że rząd stanowy musi opracować politykę zachęcającą ten sektor.

Categories: News

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *