david ortiz steroids oral steroids steroids for cough steroids before and after are steroids bad for you what do steroids do to your body moon face steroids liver steroids steroids for bronchitis types of steroids how do steroids work

21 kwietnia w Delhi odbyła się trzecia edycjia World Jazz Festival. Bogata historia jazzu połączona z muzyką indyjską sprawiła, że było to niezwykłe wydarzenie.

Festiwal był doskonałym miejscem, aby dowiedzieć się nieco więcej o tym gatunku muzycznym. Można było zobaczyć światowej klasy wykonawców prezentujących muzykę jazzową.

Jedną z rzeczy, która sprawia, że jazz jest tak kochany na całym świecie, jest to, że pozwala muzykom improwizować i eksperymentować . Niektórzy mówią, że jest coś pięknego w tym, że jazz nie jest gatunkiem, w którym trzeba podążać za pewnymi ustalonymi schematami. Tworzy się muzykę na bieżąco i to jest piękne.

Scena jazzowa w Indiach jest bardzo interesująca. Metropolie, takie jak Delhi, Mumbai i Bengaluru mają bardzo wielu fanów jazzu. W Indiach powstał jego odłam o nazwie Indo-Jazz. To zupełnie inny gatunek sam w sobie.

Od pierwszej edycji w 2020 roku World Jazz Festival spotkał się z ogromnym odzewem z takich miast jak Pune, Bengaluru, Bombaj czy Delhi. World Jazz Festival jest realizowany we współpracy z Amersfoort Jazz Festival z Holandii.

W tym roku World Jazz Festival obejmował pięć indyjskich miast – Bombaj, Delhi, Bangalore, Pune i Hyderabad. Na festiwalu wystąpili muzycy jazzowi z takich krajów jak Holandia, USA, Tajlandia, Serbia, Brazylia, Korea Południowa i oczywiście Indie.

Categories: News

1 Comment

W Delhi odbyła się trzecia edycja World Jazz Festival - TTG Dziennik Turystyczny · April 25, 2023 at 9:21 am

[…] Więcej na niesamowiteindie.pl […]

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *