david ortiz steroids oral steroids steroids for cough steroids before and after are steroids bad for you what do steroids do to your body moon face steroids liver steroids steroids for bronchitis types of steroids how do steroids work

Pasażerowie będą mogli polecieć teraz bezpośrednio z Delhi na Mauritius, wyspę białych piaszczystych plaż i kuszącego turkusowego oceanu.

Air Mauritius, flagowy przewoźnik Mauritiusa, od 3 maja 2023 r. wznowi bezpośrednie loty do i z międzynarodowego lotniska im. Indiry Gandhi w Delhi. Loty będą odbywać się co dwa tygodnie samolotem Airbus A330, w konfiguracji dwuklasowej – biznes i ekonomiczna, mieszczącej w sumie 254 pasażerów. Planowany czas lotu to 7 godzin i 30 minut.

Aby uczcić wznowienie bezpośrednich lotów z Delhi na Mauritius, linie Air Mauritius we współpracy z Mauritius Tourism Promotion Authority zorganizowały 14 kwietnia wieczorną galę networkingową w hotelu Imperial w Delhi.

– Cieszymy się, że możemy wznowić naszą działalność w Delhi po trzech latach nieobecności. Indie i Mauritius łączą szczególne stosunki, które są zbudowane na silnym fundamencie. Zarówno Indie, jak i Mauritius łączy kultura, pochodzenie, język i położenie geograficzne. W kwietniu Air Mauritius z dumą obchodzi 50-lecie swojej obecności w Indiach – powiedział Krešimir Kučko, dyrektor generalny Air Mauritius.

– Długo wyczekiwane połączenie Delhi-Mauritius to kamień milowy ułatwiający dojazdy podróżnym z północnych Indii. Jesteśmy wdzięczni Air Mauritius za tę inicjatywę. Przewidujemy gwałtowny wzrost liczby turystów w naszym kraju – dodał Arvind Bundhun, dyrektor Urzędu ds. Promocji Turystyki na Mauritiusie.

Categories: News

1 Comment

Air Mauritius wznawia bezpośrednie loty do Delhi - TTG Dziennik Turystyczny · April 19, 2023 at 1:45 pm

[…] Więcej na niesamowiteindie.pl […]

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *