david ortiz steroids oral steroids steroids for cough steroids before and after are steroids bad for you what do steroids do to your body moon face steroids liver steroids steroids for bronchitis types of steroids how do steroids work

Kalkuta niedawno przeprowadziła jazdę próbną pociągów metra podwodnym tunelem rzeki Hooghly, który jest pierwszym w kraju podwodnym metrem.

Dwa pociągi składające się z sześciu wagonów zostały przygotowane do prób w ramach projektu Kolkata East-West Metro Project i przeszły jazdę próbną na 4,8-kilometrowym odcinku między Esplanade a Howrah Maidan.

Władze postanowiły rozpocząć próby nie czekając na zakończenie prac na opóźnionym 2,5-kilometrowym odcinku Sealdah-Esplanade.

Część linii już działa, jednak prace na odcinku Sealdah-Esplanade nie dobiegły jeszcze do końca. W związku z tym dwa pociągi do jazdy próbnej zostały przeprowadzone z zajezdni Salt Lake do Howrah Maidan przez tunel prowadzący na wschód między Sealdah i Esplanade.

Poinformowano, że nieukończone odcinki – między Sealdah i Esplanade – będą korzystać z tymczasowych torów. Władze dodały również, że pociągi będą kursować do Sealdah pchane przez lokomotywę zasilaną z baterii, ponieważ nieukończony tunel nie ma jeszcze zelektryfikowanych szyn.

Categories: News

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *