david ortiz steroids oral steroids steroids for cough steroids before and after are steroids bad for you what do steroids do to your body moon face steroids liver steroids steroids for bronchitis types of steroids how do steroids work

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, bezpośrednia połączenie między Indiami a Izraelem prawdopodobnie zostanie wznowione po tym, jak Arabia Saudyjska i Oman zezwolą na przeloty izraelskich cywilów nad swoimi regionami.

Są to niezwykle pozytywne wieści dla izraelskiego przemysłu lotniczego. Dzięki nowemu korytarzowi lotniczemu loty z Izraela na Daleki Wschód będą teraz znacznie krótsze, co dodatkowo pozwoli liniom lotniczym oferować bezpośrednie trasy.

Raporty mówią, że w przypadku niektórych miejsc docelowych, takich jak Indie, Australia czy Sri Lanka, czas lotu zostanie skrócony do dwóch i pół godziny, co prawdopodobnie zwiększy liczbę turystów i ilość podróży służbowych do i z Izraela.

Izrael w efekcie stanie się głównym punktem tranzytowym między Azją a Europą i otwiera się na Wschód na niespotykaną dotąd skalę. Ponadto, zgodnie z zapewnieniami izraelskiego Ministerstwa Turystyki, oczekuje się, że El Al ponownie uruchomi swoją trasę do Indii, która została zamknięta podczas pandemii.

Arkia również ogłosiła plany ponownego uruchomienia tras do Goa i Cochin, które zostały zamknięte w 2019 roku, i rozważa rozszerzenie swoich usług na Indie i Sri Lankę. Również Israir ogłosił zainteresowanie otwarciem trasy do Indii.

Decyzja przyczyni się do rozwoju w sektorze lotniczym poprzez zachęcenie większej liczby linii lotniczych do wejścia na rynek izraelski. Indyjskie linie lotnicze będą mogły oferować bardziej konkurencyjne ceny i skrócić czas lotu, co z pewnością ułatwi podróżowanie pasażerów linii lotniczych.

Categories: JourneyNews

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *