david ortiz steroids oral steroids steroids for cough steroids before and after are steroids bad for you what do steroids do to your body moon face steroids liver steroids steroids for bronchitis types of steroids how do steroids work

Char Dham Yatra jest jedną z najważniejszych pielgrzymek Hindusów w Indiach. Odbywa się ona w czterech świętych miejscach w górach Uttarakhand.

Uttarakhand jest znany jako Dev Bhoomi (Kraina Bogów), ponieważ jest to kraina wielkich pielgrzymek, świętych świątyń i miejsc, które przyciągają miliony pielgrzymów oraz poszukiwaczy duchowych, pragnących osiągnąć oświecenie.

Wieni rozpoczną pielgrzymkę od Yamunotri w Uttarkashi po czym przeniosą się do Gangotri. Trzecim celem jest świątynia Kedarnath w Rudraprayag, a pielgrzymkę zakończą w Badrinath w Chamoli. Cała wędrówka w ramch Char Dham Yatra mierzy 1607 km.

Coroczny Char Dham Yatra oficjalnie rozpocznie się w Akshaya Tritiya (22 kwietnia). W tym dniu zostaną otwarte drogi do Gangotri i Yamunotri Dhams. Kedarnath Dham zostanie otwarty 25 kwietnia, a droga do Badrinath Dham zostanie otwarta 27 kwietnia.

Categories: News

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *