david ortiz steroids oral steroids steroids for cough steroids before and after are steroids bad for you what do steroids do to your body moon face steroids liver steroids steroids for bronchitis types of steroids how do steroids work

Policja powiedziała, że wszystkie instytucje religijne będą musiały upewnić się, że wytyczne Covid-19 są właściwie wdrażane.

Policja Gautam Buddha Nagar nałożyła zakazy na mocy sekcji 144 CrPC w mieście do 28 lutego w związku z nadchodzącymi festiwalami i protokołem Covid-19, poinformowali funkcjonariusze w sobotę. Dodali, że osoby naruszające prawo zostaną ukarane zgodnie z sekcją 188 (nieposłuszeństwo wobec rozkazu należycie ogłoszonego przez urzędników państwowych) indyjskiego kodeksu karnego.

„W lutym jest Sant Ravidas Jayanti, Mohammad Hazrat Ali Jayanti, Walentynki i festiwal Mahashivratri. W takich przypadkach nie można wykluczyć możliwości zakłócenia pokoju przez elementy antyspołeczne” – napisano w zarządzeniu wydanym przez DCP (ruch drogowy) Anila Kumara Yadava.

Powiedział, że od czasu do czasu odbywają się różne egzaminy i konieczne jest podjęcie odpowiednich działań, aby umożliwić ich sprawne przeprowadzenie. Funkcjonariusz dodał, że spokój w powiecie mogą zakłócać także protesty partii politycznych, związków rolników i innych.

„Ze względu na powagę i pilność sytuacji oraz ograniczenia czasowe nie jest możliwe zapewnienie możliwości przesłuchania którejkolwiek ze stron. Dlatego ten rozkaz jest uchwalany ex parte” – brzmiało orzeczenie. Żadna procesja lub wiec pięciu lub więcej osób nie może się odbyć, ani pięć lub więcej osób nie może gromadzić się w miejscu publicznym bez pozwolenia policji.

Poza tym obowiązuje całkowity zakaz używania dronów z kamerami w promieniu kilometra od urzędów, grania przez głośniki od 22:00 do 6:00 w miejscach kultu religijnego, a także zakaz wieców, działań religijnych, namazów i innych programów w miejscach publicznych.

Categories: Uncategorized

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *