david ortiz steroids oral steroids steroids for cough steroids before and after are steroids bad for you what do steroids do to your body moon face steroids liver steroids steroids for bronchitis types of steroids how do steroids work

Indie czekały na podpisanie dokumentów, aby sprowadzić więcej dużych kotów, aby uzupełnić pierwszą partię ośmiu gepardów przywiezionych z Namibii w zeszłym roku.
Druga partia 12 gepardów — siedmiu samców i pięciu samic — zostanie przywieziona z Republiki Południowej Afryki do Parku Narodowego Kuno w stanie Madhya Pradesh w przyszłym miesiącu. Rząd centralny potwierdził w piątek, że oba kraje podpisały memorandum o współpracy w zakresie reintrodukcji gepardów.

Indie czekały na podpisanie tego protokołu ustaleń, aby sprowadzić więcej dużych kotów, aby uzupełnić pierwszą partię ośmiu gepardów przywiezionych z Namibii w zeszłym roku. Gepardy południowoafrykańskie mają od 18 miesięcy do 4 lat.

„Zgodnie z umową, pierwsza partia 12 gepardów ma zostać przetransportowana z Republiki Południowej Afryki do Indii w lutym 2023 roku. Koty dołączą do ośmiu gepardów sprowadzonych do Indii z Namibii w 2022 roku” – czytamy w oświadczeniu Ministerstwa Środowiska. .

„Dokładna data sprowadzenia gepardów nie została jeszcze ustalona. Wysyłamy delegację z Indii do Republiki Południowej Afryki w pierwszym tygodniu lutego i kiedy dadzą zielone światło, zdecydujemy o dacie” – powiedział S P Yadav, dodatkowy dyrektor Project Tiger i sekretarz członka National Tiger Conservation Authority (NTCA).

Yadav powiedział, że chociaż proces przywiezienia drugiej partii gepardów pozostaje taki sam, wprowadzono pewne ulepszenia w istniejących bomach (wybiegach dla dzikich zwierząt zbudowanych zwykle w celu leczenia lub kwarantanny zwierząt) w oparciu o obserwacje z ostatnich kilku miesięcy.

Ulepszenia te obejmują zbudowanie galerii wokół wybiegu aklimatyzacyjnego, w której można podawać pokarm i wodę dużym kotom tak dyskretnie, jak to możliwe.

Yadav dodał, że jedna samica geparda o imieniu Sasha, która miała problemy z nerkami, wraca do zdrowia.

Categories: Uncategorized

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *