david ortiz steroids oral steroids steroids for cough steroids before and after are steroids bad for you what do steroids do to your body moon face steroids liver steroids steroids for bronchitis types of steroids how do steroids work

Będzie to uzupełnienie losowych testów dwóch procent wszystkich międzynarodowych podróżnych przeprowadzanych we wszystkich portach w Indiach.

Ministerstwo Zdrowia Unii poinformowało w czwartek, że od 1 stycznia podróżni z Chin, Hongkongu, Japonii, Korei Południowej, Singapuru i Tajlandii będą musieli przejść test Covid-19 w porcie wejścia na pokład.

Podróżni z tych krajów będą musieli wykonać test RT-PCR w ciągu 72 godzin przed podróżą do Indii i muszą przesłać raport z wynikiem negatywnym na Covid na portalu Air Suvidha, podało ministerstwo.

Minister zdrowia Unii Mansukh Mandaviya odbył wirtualne spotkania z przedstawicielami firm farmaceutycznych w celu przeglądu dostępności leków potrzebnych do zarządzania Covid-19, a także zdolności produkcyjnych firm.

Firmy zostały poproszone o monitorowanie produkcji i dostępności aktywnych składników farmaceutycznych (API) potrzebnych do takich leków. Poproszono ich również o uważne obserwowanie globalnego łańcucha dostaw API.

Urzędnicy ministerstwa zdrowia powiedzieli, że Indie są teraz w znacznie lepszej sytuacji niż na początku pandemii, ponieważ wiele API potrzebnych do produkcji leków, takich jak paracetamol, azytromycyna i deksametazon, jest produkowanych w samym kraju.

„Teraz nie ma obawy, że w Indiach zabraknie podstawowych leków. Zaczęliśmy sami produkować wiele interfejsów API, a kilka innych jest produkowanych przez kraje inne niż Chiny (które są świadkami gwałtownego wzrostu Covid-19)” – powiedział urzędnik.

Na spotkaniu z firmami farmaceutycznymi minister Mandaviya powiedział: „Indyjski przemysł farmaceutyczny jest solidny, odporny i szybko reaguje. To dzięki jego sile mogliśmy nie tylko zaspokoić własne zapotrzebowanie w czasie pandemii, ale także być w stanie dostarczać leki do 150 krajów”.

Categories: Uncategorized

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *