david ortiz steroids oral steroids steroids for cough steroids before and after are steroids bad for you what do steroids do to your body moon face steroids liver steroids steroids for bronchitis types of steroids how do steroids work

Premier Narendra Modi wyśle zaproszenie do papieża Franciszka do odwiedzenia Indii, poinformowało w środę ciało biskupa.

Przewodniczący Konferencji Biskupów Katolickich Indii (CBCI), arcybiskup Andrews Thazhath, który spotkał się z premierem, aby przekazać mu życzenia bożonarodzeniowe w imieniu Kościoła katolickiego, powiedział, że ponowił prośbę byłego przewodniczącego CBCI, kardynała Oswalda Graciasa, o zaproszenie papieża Franciszka do Indii.

Premier Modi uwzględnił prośbę arcybiskupa. „Premier zaprosił już papieża Franciszka do Indii i powtórzył mu osobiście, kiedy spotkał się z papieżem Franciszkiem w Watykanie 31 października 2021 r. Premier powiedział, że będzie nadal zapraszał papieża Franciszka i próbował sprowadzić go do Indii” stwierdzono w komunikacie CBCI.

Podczas krótkiego spotkania premier Modi obiecał także arcybiskupowi Thazhathowi, że będzie nadal wspierał mniejszości, nawet gdy CBCI poprosiło go o zajęcie się trudną sytuacją chrześcijan.

W zeszłym roku premier spotkał się z papieżem Franciszkiem w Watykanie i zamieścił na Twitterze zdjęcia, na których obejmuje on głowę kościoła rzymskokatolickiego.

Categories: Uncategorized

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *