david ortiz steroids oral steroids steroids for cough steroids before and after are steroids bad for you what do steroids do to your body moon face steroids liver steroids steroids for bronchitis types of steroids how do steroids work

Źródła podały, że Centrum rozważa również propozycje dotyczące Guwahati, Imphal, Aizawl i Agartala jako miejsc, z których Guwahati znalazło się na krótkiej liście i oczekuje się, że będzie gospodarzem czterech spotkań.
Podczas trwającej rok prezydencji Indii w G20 prawdopodobnie odbędzie się kilka spotkań grupy międzyrządowej na północnym wschodzie kraju, w tym w stolicy Arunachal Pradesh, Itanagar, dowiedział się Indian Express.

Źródła podały, że Centrum rozważa również propozycje dotyczące Guwahati, Imphal, Aizawl i Agartala jako miejsc, z których Guwahati znalazło się na krótkiej liście i oczekuje się, że będzie gospodarzem czterech spotkań.
Aizawl będzie gospodarzem jednego ze spotkań, powiedział minister turystyki Unii G Kishan Reddy, który był w Aizawl na 10. Międzynarodowym Targu Turystyki, który rozpoczął się w czwartek.

„Planujemy kilka spotkań G20 w regionie północno-wschodnim” – powiedział dziennikarzom, chociaż nie wymienił żadnego miasta poza stolicą Mizoram.
Indie, które w środę na Bali przekazały pałeczkę prezydencji G20 przez prezydenta Indonezji Joko Widodo, przejmą rolę przywódczą 1 grudnia.

W ciągu najbliższych 12 miesięcy kraj będzie gospodarzem 215 spotkań G20 w 55 lokalizacjach. Dziesięć miejsc zostało już sfinalizowanych: Srinagar, Goa, Siliguri, Khajuraho, Hampi, Bhubaneswar, Agra i Amritsar, oprócz Rann of Kutch i Delhi.

Ostateczna lista obiektów północno-wschodnich zostanie prawdopodobnie przygotowana po naradach z zainteresowanymi stronami na marginesie Tourism Mart, który koncentruje się na „Priorytetach G20 dla ścieżki turystycznej”.

W wydarzeniu biorą również udział ministrowie turystyki i wyżsi urzędnicy ze stanów północno-wschodnich oraz szefowie stowarzyszeń turystyki i hotelarstwa.
Reddy powiedział, że rząd postanowił utworzyć grupę zadaniową ds. turystyki dla regionu północno-wschodniego z pomocą Ministerstwa Rozwoju Regionu Północno-Wschodniego (DoNER) i innych ministerstw.
Grupa zadaniowa umożliwi wszystkim zainteresowanym stronom, w tym współpracującym ministerstwom i rządom stanowym, zebranie się i pracę nad inicjatywami związanymi z turystyką w trybie misji.

Ponadto w regionie powstanie aż 100 punktów widokowych, z czego 22 zostały usankcjonowane i prawdopodobnie zostaną zrealizowane w ciągu najbliższych sześciu miesięcy.

Będą one miały specjalną konstrukcję dla punktów widokowych i selfie oraz udogodnienia przydrożne, takie jak toalety, kawiarnie i lokalne sklepy z rękodziełem.

Categories: News

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *