david ortiz steroids oral steroids steroids for cough steroids before and after are steroids bad for you what do steroids do to your body moon face steroids liver steroids steroids for bronchitis types of steroids how do steroids work

Doha stworzyła kempingi i kempingi, wynajmując statki wycieczkowe i zachęcając fanów do pozostania w sąsiednich krajach i przylotów na mecze.

Katar w środę odsłonił wioskę fanów z 6000 kabin na odosobnionej działce w pobliżu swoich lotnisk, oferując zakwaterowanie w dolnej części tego, co jest dostępne na nadchodzące Mistrzostwa Świata, zaledwie kilka dni przed rozpoczęciem.

Gdy dziennikarze zwiedzali domki, pustynne wiatry wzbijały piasek na teren o powierzchni 3,1 kilometra kwadratowego (1,1 mili kwadratowej), na którym mieściła się stacja metra, przystanek autobusowy oraz planowana tymczasowa restauracja i sklep spożywczy. Obszar ten może teoretycznie pomieścić nawet 12 000 osób, jeśli zostanie zarezerwowany na pełnych obrotach, powiedzieli urzędnicy.

Sztuczna zielona trawa pokryta jest chodnikami na zewnątrz, ze wspólnymi obszarami wypełnionymi dużymi krzesłami w stylu puf pod szarym niebem w środę. Flagi rywalizujących narodów trzepotały w silnym pustynnym wietrze, na miejscu znajduje się również duży ekran, na którym kibice mogą oglądać mecze. Robotnicy kłębili się po miejscu, sprawdzając ostatnie poprawki.

Kabiny w jasnych kolorach, każda z cienkimi ścianami, są przeznaczone dla jednej lub dwóch osób z dwoma pojedynczymi łóżkami, stolikiem nocnym, małym stolikiem i krzesłem, klimatyzacją, toaletą i prysznicem w środku. Każdy z nich kosztuje około 200 $ za noc — 270 $ z wyżywieniem — w miarę trwania turnieju. Około 60% kabin jest już zarezerwowanych na turniej, powiedział Omar al-Jaber, szef zakwaterowania w Najwyższym Komitecie ds. Dostaw i Dziedzictwa w Katarze.

Będą inne pokoje oferowane za 80 dolarów za noc dalej niż ta strona w pobliżu międzynarodowego lotniska w Doha i międzynarodowego lotniska Hamad, z których oba będą latać o każdej porze podczas turnieju. Samoloty dudniły w czasie wizyty w środę. Osoby przebywające w Wiosce Kibica mogą liczyć na 40-minutowy dojazd na tereny stadionu.

„Większość fanów, którzy wolą, jeśli nie jest to hotel, woli mieszkanie i willę” – powiedział al-Jaber, zauważając, że te opcje są zarządzane przez francuską firmę hotelarską Accor. Jednak ci, którzy chcą niedrogiego zakwaterowania, przyjdą na tę stronę, a na drugą po tańsze opcje, powiedział. W okresie poprzedzającym turniej obawy o powierzchnię pokoi hotelowych i wysokie ceny za dostępne pokoje dotknęły Katar, w którym brakuje miejsc noclegowych dla wszystkich drużyn, pracowników, wolontariuszy i kibiców na Mistrzostwach Świata.

Dlatego Doha stworzyła kempingi i kempingi, wynajmując statki wycieczkowe i zachęcając fanów do pozostania w sąsiednich krajach i przylotów na mecze. Katar oszacował, że na turniej będzie miał 130 000 pokoi dziennie. Już pobliski Dubaj w Zjednoczonych Emiratach Arabskich zaplanował napływ fanów Pucharu Świata, którzy chcą tam zostać, gdzie ich pieniądze mogą iść dalej.

„Teraz opcja lotów wahadłowych jest jedną z opcji dla osób, które przebywają już w naszych sąsiednich krajach i chcą po prostu spędzić dzień, aby wziąć udział w meczu” – powiedział al-Jaber.

„Więc jest to dla nich dobra opcja w ich stanie”. Dodał: „Jeśli chcieliby przyjechać i zostać, są oczywiście mile widziani, a dla nich jest wiele, wiele opcji”. Fani w Katarze wciąż mają do dyspozycji wiele opcji do wynajęcia, od hoteli, pokoi na statkach wycieczkowych, tradycyjnych statków żaglowych i namiotów dhow, po wioskę fanów, kabiny porta i przyczepy kempingowe. powiedział al-Jaber.

„Mamy wystarczająco dużo zakwaterowania, a ludzie nadal mogą przyjechać i cieszyć się turniejem i oczywiście mogą wybrać to, czego szukają z zakwaterowania” – powiedział.

Categories: News

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *