david ortiz steroids oral steroids steroids for cough steroids before and after are steroids bad for you what do steroids do to your body moon face steroids liver steroids steroids for bronchitis types of steroids how do steroids work

Nadbrzeżne Odisha i Zachodni Bengal będą doświadczać skąpych warunków wietrznych i obfitych opadów deszczu, głównie w poniedziałek i wtorek.
Cyklon Sitrang rozwinął się w Zatoce Bengalskiej, poinformował indyjski Departament Meteorologiczny (IMD) w niedzielę wieczorem.

Jest to pierwszy październikowy cyklon, który rozwinął się w Zatoce Bengalskiej po Cyclone Titli w 2018 roku. Oczekuje się, że burza wyląduje w pobliżu Barisal w Bangladeszu we wtorek rano.

W niedzielę system w Zatoce Bengalskiej zintensyfikował się w dwóch etapach — z panującej depresji najpierw w depresję głęboką (prędkość wiatru 50-60 km/h w porywach do 70 km/h), a później w cyklon. W niedzielę o 17.30 cyklon Sitrang znajdował się 730 km na północny zachód od Port Blair, 580 km na południe od wyspy Sagar w Zachodnim Bengalu i 740 km na południowy zachód od Barisal w Bangladeszu.

„Cyklon nasili się do „ciężkiego” cyklonu do poniedziałku rano. Będzie nadal poruszał się w kierunku północno-zachodnim i przecinał wybrzeże Bangladeszu między wyspą Tinkona i Sandwip w pobliżu Barisal około wczesnych godzin porannych 25 października” – napisano w biuletynie IMD dotyczącym burzy.

Nadbrzeżne Odisha i Zachodni Bengal będą doświadczać skąpych warunków wietrznych i obfitych opadów deszczu, głównie w poniedziałek i wtorek.

Intensywne lub bardzo obfite opady deszczu będą uderzać w południowy Assam, wschodnie Meghalaya, Nagaland, Mizoram, Manipur i Tripura w poniedziałek i wtorek, podczas gdy opady będą trwały w północno-wschodnim Assam, Nagaland i Arunachal Pradesh 26 października, poinformowali urzędnicy IMD.

Categories: NewsTravel

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *