david ortiz steroids oral steroids steroids for cough steroids before and after are steroids bad for you what do steroids do to your body moon face steroids liver steroids steroids for bronchitis types of steroids how do steroids work

Oprócz wzbudzania zaufania kobiet do życia nocnego, inicjatywa Muvattupuzha MLA Mathew Kuzhalnadan ma również na celu przekształcenie ulic tego miasta w dzielnicy Ernakulam w bardziej żywą wersję samego siebie.

Stoiska z jedzeniem, świąteczne oświetlenie, występ z muzyką na żywo, taniec i trening zumby oraz maraton kobiet to tylko niektóre z wielu działań organizowanych w ramach czterodniowej kampanii „Girls Night Out”, która została uruchomiona w Muvattupuzha, aby zachęcić kobiety by wyjść po zmroku i stworzyć nocne życie w mieście.

Oprócz wzbudzania zaufania kobiet do życia nocnego, inicjatywa Muvattupuzha MLA Mathew Kuzhalnadan ma również na celu przekształcenie ulic tego miasta w dzielnicy Ernakulam w bardziej żywą wersję samego siebie.

Gdy kampania dotarła do ostatniego dnia w niedzielę, MLA w poście na Facebooku poinformowało, że kampania otrzymała „niezwykłą odpowiedź”.

„Girls Night Out spotyka się z niezwykłym odzewem. Wiele osób i wybitnych osobistości, w tym kobiety, z okręgu wyborczego i innych miejsc zostało wezwanych, aby pogratulować i wyrazić swoje poparcie.

„To pokazuje, że mieszkańcy Kerali chcą życia nocnego, do którego mogą brać udział również kobiety. Dzisiaj kończy się 4-dniowy program. Mam nadzieję, że przyjdą wszyscy, którzy mogą. Bardzo dziękuję za wsparcie i współpracę” – powiedział w swoim poście.

Wcześniej to miasto widziało każdego, kto dzwonił do niego codziennie między 20 a 20.30, ulice były ciemne, a dla tych, którzy wracali późno z pracy, nie było nic innego do roboty poza pozostaniem w domu.

Aby to wszystko zmienić i pokazać kobietom, że mogą wyjść na ulice późną nocą, nie martwiąc się o swoje bezpieczeństwo, początkowo na półkilometrowym odcinku MC Road wdrożono inicjatywę „Girls Night Out”. arteria stanowa, która łączy kilka miast od Thiruvananthapuram do Ernakulam w Kerali, podało źródło w biurze Kuzhalnadana.

Nie tylko dziewczęta i młode kobiety, które setkami wyszły, aby cieszyć się z oferty akcji, ale także ich rodzice z radością przyjęli inicjatywę i byli z niej zadowoleni.

Jedna z matek powiedziała kanałowi telewizyjnemu, że dziewczęta i kobiety również powinny mieć możliwość wychodzenia po zmroku, czy to do spędzania czasu z przyjaciółmi, czy do pracy.

„Często nie możemy wybrać czasu pracy” – powiedział rodzic.

Oprócz straganów z jedzeniem, występów muzycznych na żywo, tańców i treningów zumby oraz maratonu kobiet w różne dni kampanii, pierwszego dnia — 6 października — odbył się również talk show, podczas którego kobiety opowiadały o problemach, z jakimi się borykają, takich jak brak publiczne toalety oraz zalety i wady prywatnych autobusów, podało źródło.

Trzeciego dnia obchodów, w sobotę, frekwencja była większa niż oczekiwano, w wyniku czego na straganach i jadłodajniach ustawionych na miejscu znacznie przed 23.30 zabrakło jedzenia, podało źródło.

„Mając to na uwadze, odpowiednio przygotowaliśmy się do niedzieli” – powiedział.

Dodał, że każdego dnia obchody trwają od 17:30 do 23:30.

Oprócz tych programów, uczennice HSS Dziewcząt św. Augustyna zorganizowały również zbiórkę pieniędzy dla jednej ze swoich koleżanek z klasy, której ojciec jest chory, rozstawiając stragan z jedzeniem i organizując wieczór muzyczny w dwa ostatnie dni kampanii.

Zachęcając do tej inicjatywy, Kuzhalnadan powiedział w poście na Facebooku: „Nie myśl, że życie nocne jest tylko dla chłopców. Te mądre dziewczyny ze szkoły św. Augustyna przygotowują się do powiedzenia na głos, że to też należy do nas. Jestem z nimi”. Uczennice szkoły powiedziały w kanale telewizyjnym, że chcą pokazać, że wieczór dziewcząt może być bezpieczny dla kobiet.

„To jest nasz zamiar. Nikt nie powinien trzymać się z daleka od tego, co chce robić tylko dlatego, że jest noc. Dziewczęta i kobiety mogą mieć wszystkie prawa, ale nie wszystkie mają dość pewności siebie, żeby wyjść wieczorem. Naszym motywem jest to zmienić” – mówili studenci.

Kuzhalnadan powiedział kanałowi, że kampania zademonstruje możliwości dziewcząt i kobiet.

„Nie można ich trzymać w klatkach. Kiedy zniechęcamy młodych ludzi do życia nocnego w przekonaniu, że coś jest nie tak, za zamkniętymi drzwiami zażywają narkotyki i środki odurzające, aby zaznać w życiu trochę emocji. Więc otwórzmy się trochę. Bądźmy trochę liberalni. Chcemy, aby cała Kerala była taka” – powiedział.


0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *