david ortiz steroids oral steroids steroids for cough steroids before and after are steroids bad for you what do steroids do to your body moon face steroids liver steroids steroids for bronchitis types of steroids how do steroids work

NUR-SULTAN – Para francuskich podróżników Émilie i Davy Sanchis przyjechała niedawno do Aktau w ramach ich światowej trasy rowerowej, której celem jest promowanie integracji osób z zespołem Downa i innymi niepełnosprawnościami poprzez sport, poinformowała Ambasada Francji w Kazachstanie.

Davy i Émilie Sanchis prowadzili projekt wycieczki rowerowej Bike Up and Down, który został zainicjowany w celu wspierania dzieci z zespołem Downa. Rozpoczęli swoją światową trasę koncertową w czerwcu ubiegłego roku.

Sanchis przybył do Aktau pod koniec maja. Podczas wizyty uczestniczyli w Nazarbayev Intellectual School (NIS) oraz Kaspijskim Uniwersytecie Technologii i Inżynierii im. Sz. Yessenova, aby zaprezentować swój projekt.

„Dzięki naszej wycieczce rowerowej mamy więcej możliwości komunikowania się z ludźmi. Kiedy byliśmy w drodze, ludzie nas zatrzymywali i zapraszali do swoich domów na herbatę i posiłki. Chcemy być bliżej ludzi, aby lepiej ich zrozumieć” – powiedziała Émilie.

Categories: News

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *